Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Turniej War Rock'a Chyba Z Nagrodami (Nie wiadomo)


Remzoo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Chcę zorganizować Turniej War Rocka wraz z użytkownikiem Felcor.

Nie będę się rozpisywał, bo chyba wiecie o co chodzi.

 

Będą to rozgrywki Teamowe. Będzie to 2 vs 2 (w każdym teamie 1 sedzia). Razem będzie 8 Teamów po 2 osoby, czyli razem 16 graczy.

 

 

 

Jak wyglądają rozgrywki:

 

1. Zakaz używania wspomagaczy !

2. Teamy wybierają sobie tryb, mape i bronie.

3. Gdy team nie może się dogadać, sędzia decyduje.

 

 

 

Sędziowie:

Felcor - 12417931

HackMaster3 - 6777956

 

 

Nagrody nie wiadomo czy będą, 50% / 50%

 

 

 

Zapisy - Gadu-Gadu / Skype i Nick

 

 

Grupy:

 

Grupa A

MOM3K - 34577902

-

 

Grupa A2

Vipus - 6611458

Nuti - 28534662

 

Grupa B

ujmnji - 264117

-

 

GrupaB2

ben134 - 4621402

-

 

Grupa C

energo4pl

-

Grupa C2

hekke123 - 8075779

-

 

Grupa D

pr0man1ak - 3435070

ghost89 - 1493634

 

Grupa D2

urbanski0wnd - 15706527

-

 

 

Zapisy kończą się gdy wszystkie miejsca będą zajęte

NU94p9A.gif


Wracam..


Opublikowano

8075779

Forum hekke123

W grze pr0speed1

 

Zapisuj!

 

 

CZEMU C2 ?!

1312476347-U203760.png

Sygnatura by R4donix.

Czekam na dalsze propozycje czegoś podobnego

:)

 

http://www.mpcforum.pl/topic/416750-zlecenie-sygnatura-avatar/

Opublikowano

Proszę o bezsensowne nie zapisywanie się !

Zapraszamy wszystkich do super zabawy ! Wiem, że było wiele tematów z turniejami, lecz myślę, że nasz wypali oczywiście bez Was będzie to niemożliwe ;)

Pomogłem ?! Daj lajka !

Opublikowano

8075779

Forum hekke123

W grze pr0speed1

 

Zapisuj!

 

 

CZEMU C2 ?!

 

C2 Ponieważ nie wpisuje po kolei, tylko losuję ;)

NU94p9A.gif


Wracam..


Opublikowano

Dla mnie ten temat do zamknięcia, teraz kolejny taurament jest w trakcie, załóż ten temat jak skończy się poprzedni... Zaraz na MPC zrobi się spam o zawodach, każdy będzie zakładał i będzie to trawało wieczność... Zawody, które zorganizował xArtemzx są obserwowane przez administratorów, a poza tym zostały one lepiej zorganizowane ^ ^

I am

1303226680-U198706.png

 

ubuser_2_mpc_ub.gif19858.gif

ubuser_2_ganja.gif17037.gif

 

74123495316050640700.png

71013185854196215204.png

 

sygnaturav3.png

Sygna by Evasion

 

Zbieram plusiki ;>

Opublikowano

@UP Myślałem o tym żeby je zorganizować po tych, ale nie wszyscy się na tamte załapali, bądź już przegrali.

A to że jest tamten jest pod nadzorem moderatorów to dobrze, ten tak nie ma, Ale Dopilnujemy że wszystko zostanie napisane, wynik, screen, czy gracz posiada cheaty..

NU94p9A.gif


Wracam..


Opublikowano

Nick:Vipekx666(4lvl) lub Szutnix666(28 lvl)

GG:6611458

Skype:Podam na Pw bo bd Spam -.-

All%20World.png

 

ლ(ಠ益ಠლ) -Nie Rozumiem Jak Można Tak Spamować

 

Life Is ,So Good;]

Proszę o -

Opublikowano

nick: death88pl (lvl 27 kd:1.18)

 

skype:Noname2332

 

gg:34577902

1329042025-U173186.png

by Siema Heniu

MineCraft Helper|Kox|PostMarker

Opublikowano

A zapisze się dla zabawy :P

 

Nick na forum : ujmnji

W grze: demon01pl

GG: 264117

MAL

 

Uwielbiam "znawców" , którzy nakładają swój styl gry innym. Każdy ma własny styl i upodobania... Trzeba je tylko odkryć.

Opublikowano

@UP Razem już nie da rady, ponieważ już wszystkie grupy mają po 1 osobe

 

 

@Edit Sory, myslalem ze zajete, bedziecie razem ;)

NU94p9A.gif


Wracam..


Opublikowano

ode mnie osoba ktora wygra dostaje promo na CX4 Storm ja i tak tym gownem nie gram ;D

ktorys z sędziów napisze mi potem na pw kto wygrał to poślę mu promo

1378747514-U216092.jpg

Opublikowano

Wielkie dzięki ;) To mamy już jedną nagrodę dla najlepszego gracza tego turnieju . Będzie nią CX4 Storm .

Pomogłem ?! Daj lajka !

Opublikowano

Narazie nie ma HackMaster3 ale mam nadzieję że niedługo przyjdzie to uzupełni ;)

Pomogłem ?! Daj lajka !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...